Zkušenosti,
technologie,
design.

„Amatéři sedí a čekají na inspiraci, zbytek nás se prostě zvedne a jde pracovat.“
Stephen King

NAŠE FILOZOFIE

Stavíme na
detailech

Detaily to všechno začíná a my je nepřehlížíme. Tvoří základní kámen naší firemní filozofie.

Budete si přát bezrámová okna? Detail, který ovlivní celou konstrukci. Zaujala Vás netradiční kamenná fasáda? Pak je dobré promyslet její montáž. Jaké limity má Váš pozemek? Projdeme jeho charakteristiku a vše navrhneme na míru.

...protože charakter díla určují detaily.

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Rozšíření strojního vybavení společnosti Simple Progress s.r.o.“ který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu doplnění technologického parku společnosti žadatele o kompaktní rypadlo. Pořízení tohoto stroje povede u žadatele ke snížení provozních nákladů, zkrácení doby realizace zakázek a také k navýšení objemu zakázek a odběratelů.

Táhneme
za jeden
provaz

Za našimi úspěchy stojí dobře vybudovaný tým, kterým se můžeme s čistým svědomím pochlubit. Každý ví, co je jeho úkolem a své práci výborně rozumí. Na prvním místě nasloucháme klientům a snažíme se plnit jejich přání. A baví nás to.

Postavit dům je jako řídit orchestr. Pro zvládnutí náročných projektů jsme vybaveni prvotřídním zázemím a schopným managementem. Dokážeme Vám nabídnout profesionální řemeslníky a ověřené dodavatele, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Garantujeme kvalitu a respektujeme termíny.

Od projektu
k předání
klíčů.

Poskytujeme především komfort a bezstarostnou cestu k novému bydlení. Postaráme se o všechny kroky, které se stavbou vašeho domu souvisí. Již při výběru pozemku s Vámi zkonzultujeme, zda je vhodný pro realizaci vámi vybraného domu a zda jej nezatěžují stavební omezení. Následně vypracujeme architektonickou studii včetně vizualizace, která vám umožní virtuální prohlídku domu ve formě 3D modelu.

Součástí plánování je zpracování projektové dokumentace včetně kompletního inženýringu. Stavbu provádíme vlastními kapacitami, čímž máme celý průběh realizace pod kontrolou. V případě strategických rozhodnutí se na Vás samozřejmě obrátíme.

Naše práce nekončí ani v okamžiku, kdy od nás převezmete klíče od vašeho nového domu. Poskytujeme standardní záruku.

1.

Architektura

Dokážeme navrhnout a postavit monolitické konstrukce, které umožňují nejzajímavější práci s hmotou domu. Nebojíme se složitých řešení. Líbí se Vám nějaký detail? Naši architekti ho citlivě začlení do projektu.

více

2.

Výstavba

Naší specializací je výstavba rezidenčního bydlení. V tomto segmentu máme mnoholeté zkušenosti a proto jsme schopni nabídnout stavební část včetně veškerých dodávek technologií.

více

3.

Interiér

“Dům na klíč” nepoužíváme jen jako frázi, na nás se můžete spolehnout. Vypracujeme kompletní architektonickou studii interiéru včetně vizualizací, které budou plnit Vaše představy a potřeby.

více