Architektura
Výstavba
Interiér

Nabízíme klientovi kompletní řešení celé stavby domu - od návrhu, přes samotnou stavbu domu až po vybavení interiéru.

DETAILY SLUŽEB

OD PROJEKTU K PŘEDÁNÍ KLÍČŮ

Poskytujeme především komfort a bezstarostnou cestu k novému bydlení. Již při výběru pozemku s Vámi zkonzultujeme, zda je vhodný pro realizaci vámi vybraného domu a zda jej nezatěžují stavební omezení. Následně vypracujeme architektonickou studii včetně vizualizace, která vám umožní virtuální prohlídku domu ve formě 3D modelu. Součástí plánování je zpracování projektové dokumentace včetně kompletního inženýringu. Stavbu provádíme vlastními kapacitami, čímž máme celý průběh realizace pod kontrolou.

JAK TO FUNGUJE?

Nejprve se sejdeme. Řeknete nám svoji cenovou představu, popíšete pozemek, ukážete, co se Vám líbí, sdělíte nám Váše potřeby. Na základě toho zpracujeme kompletní architektonickou studii, která poslouží jako první odrazový můstek. Pokud máte vlastní projekt, budeme vycházet z něj. Pokud máte pouze představu, rádi vám projekt navrhneme.

Začneme stavět a vy se na nás můžete spolehnout a to i v případě, že nebudete mít čas. Budeme Vás potřebovat, jen když to bude nezbytně nutné. Vy se věnujete práci, rodině a svým koníčkům. My stavíme Váš nový domov.

TOP PARTNEŘI

1.
Architektura a projekce

Hledáme estetická, funkční a realizovatelná řešení. Co navrhneme, to i postavíme.

VÍCE INFORMACÍ

JAK NAVRHUJEME

Jsme fanoušci nejnovějších trendů ve světové architektuře. Mezi naše favority patří jednoznačně monolitické konstrukce. Tedy konstrukce ze železobetonu, které umožňují odvážně pracovat s hmotou domu.

Na prvním místě je samozřejmě váš vkus a představa. Stačí, když nám ukážete, jaký dům se vám líbí nebo zmíníte detaily, které by měly být jeho nedílnou součástí.

JAK PROJEKTUJEME

Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností. Víme, kolik co stojí a jak spolu jednotlivé technologie fungují. Pokud si například budete přát bezrámové okenní výplně, přizpůsobíme tomu konstrukci domu, abychom se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Dokážeme vyjít vstříc vašim jedinečným přáním. Myslíme i na optimální osvětlení prostoru, abychom zvýraznili architektonické přednosti, a současně jste se v domě cítili co nejlépe.

Základem projektu je váš rozpočet. Nemáme ve zvyku ho překročit a pak stavět klienty před hotovou věc.

Již brzy

2.
Výstavba domu

Naší předností jsou individuální projekty. Každý nový projekt je pro nás další výzvou.

VÍCE INFORMACÍ

JAK STAVÍME

Stavíme nadčasové domy vybavené moderními technologiemi. Již v samotném návrhu dbáme na nejnovější standardy a nízko-energetickou funkčnost domu. Navrhujeme co nejoptimálnější řešení, protože si uvědomujeme důležitost provozní stránky domu. Prioritou je pro nás kvalita a náročnost provedení. Počítáme s tím, že investujete na několik desítek let. Jsme perfekcionisté, kteří kladou důraz na provedené detaily.

Nabízíme kvalitu za odpovídající cenu. Klient by měl vnímat stavbu domu jako životní investici, což je jedním z důvodů, proč nedoporučujeme “nejlevnější řešení”. Pokud toužíte po exkluzivním bydlení, obraťte se na nás. Realizujeme, co Váš rozpočet dovolí.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

Na dodavatele jsme stejně nároční jako na sebe. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli, s kterými jsme realizovali již několik projektů. I díky tomu jsem schopni garantovat kvalitu, kterou si náročnost našich projektů vyžaduje.

Již brzy

3.
Realizace interiérů

Nejdůležitější na vašem bydlení je to, jak se v novém domě budete cítit. Proto při realizaci interiéru nasloucháme klientovi.

VÍCE INFORMACÍ

CO CHCETE, JE POUZE NA VÁS.

Naší prioritou je připravit Vám domov dle vašich představ a bez starostí. Přejete si hrubou stavbu (shell and core) nebo kompletně vybavený dům? Vaše přání plně respektujeme. Na základě vašeho rozpočtu vám připravíme varianty a vy si zvolíte tu, která vám bude vyhovovat.

Dále vám vypracujeme architektonickou studii, kterou s Vámi pečlivě zkonzultujeme a po celou dobu se budeme snažit, aby výsledná práce splnila vaše očekávání.

Již brzy