Vila Kbely

Základním požadavkem klienta bylo vytvořit dům o dvou podlažích, který bude obývat investor společně se svojí ženou a dcerou.

POPIS PROJEKTU

Základním požadavkem klienta bylo vytvořit dům o dvou podlažích, který bude obývat investor společně se svojí ženou a dcerou. Hlavní přání klienta byl moderní dům s ostrými tvary a dostatečným prostorem k odpočinku. V tomto případě to splňuje venkovní sezení, krytá terasa, bazén a s celým konceptem propojený zahradní domek

SPECIFIKA PROJEKTU

Vymezit intimní prostor zahrady, do které se dům otevírá a která jím prorůstá. Jasně ohraničit dům směrem od ulice výrazným orámováním druhého nadzemního podlaží. Smazat přechod mezi vnitřními prostory domu a zahradou.

Video
projektu

Již brzy

POUŽITÉ MATERIÁLY

Monolitická konstrukce, z které je tvořena většina domu. Na fasádě se objevuje pouze silikonová šedá omítka a celkový koncept domu je doplněn velkorysými prosklenými plochami otevřenými do zahrady.

NÁŠ ÚKOL

Stavbu řešíme jako generální dodavatel stavby a také z pozice architekta ve spolupráci s architektonickým studiem AV ARCHITEKTI. Klientovi předáme stavbu jako kompletní včetně dodávky interiérového řešení.

Fotografie
projektu