Apartmány Praha

Požadavkem klienta bylo provedení kompletní rekonstrukce bytu, docílení maximálního využití prostoru a navržení dispozice pro rodinu s dítětem.

POPIS PROJEKTU

Požadavkem klienta bylo provedení kompletní rekonstrukce bytu, docílení maximálního využití prostoru a navržení dispozice pro rodinu s dítětem. O kompletní architektonický návrh se postaralo prestižní Pražské studio OOOOX.

SPECIFIKA PROJEKTU

Hlavní specifikum spočívalo ve spojení dvou bytových jednotek 2+1 a 3+1. Návrh dispozice je postaven tak, že vznikla jedna bytová jednotka o výměře 147m2. Disponuje dvěmi koupelnami, ložnicí, dětským pokojem a pracovnou.

Video
projektu

Již brzy

POUŽITÉ MATERIÁLY

Hlavním oblibeným materiálem architekta jsou betonové stěrky. Ty se objevují v obou koupelnách. Na podlahách najdeme vysokoformátovou dlažbu v imitaci betonu a také masivní dřevěnou podlahu. Interiérové dveře se skrytou zárubní byly použity od Italského dodavatele Filomuro.

NÁŠ ÚKOL

Našim úkolem byla dodávka stavební části v včetně technologiií a eletroinstalace. V rámci interiéru jsme realizovali montáž vysokoformátových obkladů a dlažeb.

Fotografie
projektu